NECMETTİN TÜFEKCİ

UZM. DR. NECMETTİN TÜFEKCİ

ACİL TIP

UZM. DR. NECMETTİN TÜFEKCİ

  • YAZIR MAH. DR. SIDDIK ÖZMERZİFONLU CAD. NO:62/A SELÇUKLU/KONYA
    Konya
  • Seans süresi: 10 dk

Hakkında

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci, lisans öncesi eğitimlerinin ardından 2004 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2010 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda başlamış ve 2016 yılında Acil Tıp Uzmanı olmuştur.

2016-2017 yıllarında Gümüşhane Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamıştır. Bu dönemden itibaren Sağlık Bakanlığı'nın hekimlere yönelik verdiği Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarından Kupa Terapi (Hacamat), Ozon Tedavisi, Sülük Tedavisi (Hirudoterapi), Akupunktur, Hipnoterapi, Proloterapi, Mezoterapi, Fitoterapi, Refleksoloji ve Homeopati uygulamalarının eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Yaşam Koçluğu, PRP-CGF uygulaması ve Bilirkişilik gibi birçok farklı eğitim proğramlarını farklı üniversiteler bünyesinde tamamlamıştır.

2017 yılından bugüne Konya'da bulunan özel muayenehanesinde modern tıp ile geleneksel tıbbı kombine ederek ve hastalarını bütüncül bir yaklaşımla değerlendirerek tedavilerine devam etmektedir.